İrfan Kuru

İrfan Kuru
Makine Mühendisi

1994 yılında İNTEM TEÇH. İNŞ. TEKS. MAK. VE TES. CİH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak Makine Mühendisi İrfan KURU tarafından kurulan şirketimiz, ileri teknoloji binalarının her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın söndürme, otomasyon, temiz ve pis su tesisatlarına ek olarak, doğalgaz tesisat ve proje konularında da birçok taahhüt işini üstlenmiş ve başarı ile yerine getirmiştir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çalışmanın bir farklılık değil, gereklilik olduğunu kabul eden İNTEM Ltd. Şti. kurulduğu günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğu tüm projelerinde, konusunda uzman, tecrübeli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle, gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.

Şirketimiz, kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olan EPDK ve BAŞKENTGAZ şartname ve yönetmeliklerine uygun olarak yürüttüğü çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine, altyapı ve tecrübemizle daha hızlı, güvenilir ve eksiksiz cevap vermektedir.

Misyonumuz; yılların getirdiği tecrübe, bilgi birikimi ve iş ciddiyetini sizlerle paylaşmak, kalitenin firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen, yenilenen bir hedef olmasını sağlamaktır.

Sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedef alan, sosyal sorumlulukların paylaşıldığı bir yapı içerisinde, değişimi bünyesinde bir fırsat olarak görmeyi sağlayan, engin bir yönetim anlayışına sahip İNTEM Ltd. Şti. öncelikle, çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve faaliyeti sırasında ticari anlamda ilişkide bulunduğu resmi/özel tüm kurum ve kuruluşların güvenini, saygısını ve memnuniyetini kazanmayı hedef almaktadır.

Bize Ulaşmak için tıklayın